Про нас

Київське науково-виробниче підприємство «ПРОМІНЬ» здійснює діяльність з 1990 року. Виробнича база підприємства складається з 2-х потужних заводів загальною виробничою площею близько 23 000 м2, що дозволяють виготовляти весь асортимент меблів для дошкільних та шкільних навчальних закладів (включаючи меблі концепції «Нова українська школа») з високоякісних матеріалів, які проходять ретельну перевірку. Проте, асортимент нашої продукції не обмежується лише меблями для закладів освіти, а включає також меблі для дому та офісу: столи, стільці, аудиторні дошки та фліп-чарти.
Виробництво оснащене сучасним обладнанням, що в поєднанні з висококваліфікованими робітниками, інженерами, конструкторськими кадрами та новітніми технологіями дає можливість випускати різноманітну продукцію з сучасним дизайном і забезпечити її відповідність найвищим стандартам якості та безпеки меблів для всіх сфер застосування. Споживчі якості продукції ТОВ «НВП «ПРОМІНЬ» неодноразово, починаючи з 1999 відзначалися нагородами та дипломами.
Вся продукція, проходить перевірку якості, безпеки використання і супроводжується відповідними документами, передбаченими законодавством України та міжнародними організаціями за результатами її проведення. Продукція сертифікована органами Держспоживстандарту України (УкрСЕПРО), має дозвільні висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи та рекомендована до використання в навчальних закладах Міністерством освіти і науки України.
Виробничі потужності успішно пройшли перевірку та отримали сертифікати на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 та на систему екологічного керування ДСТУ ISO 14001:2015.
Якість, надійність та дизайн продукції ТОВ «НВП «ПРОМІНЬ» отримали визнання також за межами України, оскільки продукція підприємства експортується до країн Європи.